Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALADI.

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALADI.

Lisansüstü eğitimler için adımlar atmaya devam ediyoruz..

Öğretmenlerimizin yüksek lisans ve doktora eğitimlerine ilişkin iş birliği protokolünü Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül ile Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. İbrahim Özcoşar imzaladı.

Bu protokol ile BİLSEM'lerde görevli öğretmenlerimiz lisansüstü eğitimlerini Mardin Artuklu Üniversitesi'nde yapabilecekler ve iki kurum arasında eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliğine gidilecek. 

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül: "Her iki tarafın eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliği koşullarını düzenlemeyi, bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenlerimizin Mardin Artuklu Üniversitesi'nde lisansüstü eğitim almalarını, üniversitenin altyapı, bilgi ve tecrübelerini kullanarak AR-GE faaliyetlerinde bulunmalarını, Mardin Artuklu Üniversitesi'nde görev yapan akademisyenler ile bilim ve sanat merkezi öğretmen ve öğrencilerinin bilim söyleşilerinde bir araya gelmelerini ve tüm çalışmalara ilişkin usul ve esaslar ile tarafların yükümlülüklerini kapsayan bu protokolün herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz." dedi.

İmzalanan bu protokol; Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Mardin Artuklu Üniversitesi iş birliğinde, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenlerin Mardin Artuklu Üniversitesi bünyesindeki bölümlerde lisansüstü eğitim almalarına imkân sağlayarak güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanmaları ile lisansüstü eğitim ile elde ettikleri bilgi ve deneyimlerini bilim ve sanat merkezlerine aktarmaları amacını taşımaktadır.

İki kurum arasında yapılacak iş birliğine yönelik protokol imza töreni çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

BİLSEM Ailesi'ne hayırlı uğurlu olsun.

MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ PROTOKOL İMZA-1 MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.MARDİN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALANDI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.