Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

“Bilim ve Sanat Merkezinde Uygulanan Etkinliklerin Geliştirilmesi, Zenginleştirilmesi ve Standardizasyonu Çalıştayı” Sona Erdi.

“Bilim ve Sanat Merkezinde Uygulanan Etkinliklerin Geliştirilmesi, Zenginleştirilmesi ve Standardizasyonu Çalıştayı” Sona Erdi.

Antalya’da düzenlenen “Bilim ve Sanat Merkezinde Uygulanan Etkinliklerin Geliştirilmesi, Zenginleştirilmesi ve Standardizasyonu Çalıştayı” Sona Erdi. Çalıştay süresince  Bilim ve Sanat Merkezlerinde branşlara göre uyum dönemi, destek eğitimi, bireysel yeteneklerin ve özel yeteneklerin geliştirilmesi alanlarına yönelik etkinlikler üretilerek çerçeve planları oluşturulmuştur.

Son gün; branşa göre oluşturulan 18 grup çalıştay süresince yaptıkları çalışmaların sunumunu yaparak, diğer katılımcıların değerlendirmeleri almışlardır. Özel Yeteneklerin Geliştirilmesi Daire Başkanımız Oktay KILIÇ kapanış konuşmasında Bilim ve Sanat Merkezlerinde uygulanan etkinliklerin geliştirilmesine katkı sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ederek, Çalıştay sertifika töreni ile sona ermiştir.

 

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.