Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

10-16 Mayıs Engelliler Haftası

10-16 Mayıs Engelliler Haftası
10-16 Mayıs Engelliler Haftası

        Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR ve Daire Başkanlarımızın katılımıyla Çankırı, Kastamonu, Kırklareli, Edirne, Trabzon, Rize, Bitlis, Van, Gümüşhane, Bayburt, Kilis, Hatay, Uşak ve Denizli illerinde Engelliler Haftası kutlandı.

Özel bir önem verdiğimiz engelli çocuklarımızın eğitimi için gerekli hassasiyeti gösteren, tüm alanlarla birlikte özel eğitim alanında da kalitenin artması için emek harcayan çalışma arkadaşlarımıza, yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve diğer paydaşlarımıza teşekkür ediyor; bu vesileyle, sadece eğitime erişim konusunda değil yaşamın tüm alanlarında engelsiz bir dünya sunabilmek adına  bir milat olması temennisiyle, Dünya Engelliler Haftasını kutluyoruz. 

 

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.