Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Görme Engelliler İlkokulları, Orta Okulları ve Özel Eğitim Meslekî Eğitim Merkezleri (Görme Engelliler)´nin Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi.

Görme Engelliler İlkokulları, Orta Okulları ve Özel Eğitim Meslekî Eğitim Merkezleri (Görme Engelliler)´nin Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi.

Görme engelliler ilkokulları “Oyun-Fiziki Etkinlikler ve Bağımsız Hareket”, görme engelliler orta okulları “Beden Eğitimi-Spor ve Bağımsız Hareket” ile görme engelli öğrencilerin devam ettiği özel eğitim meslekî eğitim merkezlerinde uygulanmakta olan “Beden Eğitimi-Spor ve Bağımsız Hareket” dersi öğretim programlarının geliştirilmesinin ardından bu okullarda uygulanan haftalık ders çizelgeleri de güncellendi.

Talim ve Terbiye Kurulu tarafından kabul edilen haftalık ders çizelgeleri 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren (kademeli geçiş olmaksızın) görme engelliler ilkokulları, görme engelliler orta okulları ve görme engelli öğrencilerin devam ettiği özel eğitim meslekî eğitim merkezlerinde uygulanmaya başlanacaktır.

 

  • Görme engelliler ilkokulları ve ortaokulları haftalık ders çizelgesine ulaşmak için tıklayınız.

  • (Görme engelliler) özel eğitim mesleki eğitim merkezi haftalık ders çizelgesine ulaşmak için tıklayınız.

 

Görme engelliler ilkokulları “Oyun-Fiziki Etkinlikler ve Bağımsız Hareket” dersi öğretim programına buradan ulaşabilirsiniz.

Görme engelliler orta okulları “Beden Eğitimi-Spor ve Bağımsız Hareket” dersi öğretim programına buradan ulaşabilirsiniz.

Görme engelli öğrencilerin devam ettiği özel eğitim meslekî eğitim merkezlerinde uygulanmakta olan “Beden Eğitimi-Spor ve Bağımsız Hareket” dersi öğretim programına buradan ulaşabilirsiniz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.