Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

EKPSS MEBÖZEL YENİLENDİ

EKPSS MEBÖZEL YENİLENDİ

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Engelli Kamu Personel Seçme Sınavına (EKPSS) hazırlanan bireylere kaynak desteği sağlamak ve bu bireylerin sınava hazırlık sürecini verimli geçirmelerine destek olmak amacıyla EKPSS Mebözel mobil uygulaması yenilendi.

Yenilenen EKPSS MebÖzel kitaplarında ve uygulamasında tüm ders içerikleri lisans ve ön lisans-ortaöğretim mezunu adaylar için ayrı ayrı hazırlandı. Sınavda yer alan Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya ve Vatandaşlık Bilgisi derslerine ait içerikler hem matbu olarak basıldı hem de dijital ortama aktarıldı.

5 farklı branşta toplam 15 konu anlatımı, 2 deneme sınavı, 2000'den fazla çözümlü soru videosu, kitaplarda basılı 3000'den fazla soru, OCR destekli içerikler ve  6 online deneme sınavının bulunduğu EKPSS mebözel tüm adaylar için zengin bir kaynak olma özelliği gösteriyor.

EKPSS Mebözel kitapları ve uygulamasına;

Web'den ulaşmak için Tıklayınız.

Android cihazlardan ulaşmak için Tıklayınız.

IOS cihazlardan ulaşmak için Tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.