Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Ülkemizde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerine öncülük eden Prof.Dr. Hasan TAN İstanbul´da düzenlenen program ile anıldı.

Ülkemizde rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetlerine öncülük eden Prof.Dr. Hasan TAN İstanbul´da düzenlenen program ile anıldı.

Ülkemizde rehberlik ve psikolojik danışmanlık alanının gelişmesine öncülük eden Prof.Dr. Hasan TAN, 14 Şubat 2019 tarihinde aramızdan ayrılışının ilk yıl dönümünde İstanbul’da düzenlenen tören ile anıldı.

Prof.Dr. Hasan TAN’ın  Ulus Mezarlığında bulunan kâbri başında başlayan anma programı Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ev sahipliğinde Yenilevent Anadolu Lisesinde devam etti. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Prof.Dr.Ahmet Emre BİLGİLİ ve Türk PDR Derneği Genel Başkanı Prof.Dr.Cengiz ŞAHİN’in açılış konuşmalarının ardından Prof.Dr.Betül AYDIN’ın moderatörlüğünde Prof.Dr.M.Engin DENİZ, Prof.Dr.Adnan KULAKSIZOĞLU, Prof.Dr.Ahmet ŞİRİN ve Prof.Dr.Mustafa BALOĞLU’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen panel ile Hasan TAN’ın hayatı, akademik çalışmaları, PDR dünyası ve Türk Eğitim Sistemi’ne katkıları hakkında paylaşımda bulunuldu.

15-02-201915-02-201915-02-2019

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.