Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

TÜRKİYE GENELİ ÖZEL ÖĞRENCİLERLE ÖZEL BULUŞMA

TÜRKİYE GENELİ ÖZEL ÖĞRENCİLERLE ÖZEL BULUŞMA

Çeşitli illerimizdeki Özel Eğitim Okul ve Kurumlarımızdaki öğrencilerin ve Temel Eğitim, Ortaöğretim Genel Müdürlüklerine bağlı okullarımızdan öğrencilerimizin katılım sağlayarak hazırladıkları etkinlikleri sundukları çevirimiçi program Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL ve  Daire Başkanımız Cemal ÖZDEMİR' in de katılımıyla gerçekleşti.

Etkinliğe piyano, gitar, org çalan öğrencilerimizin yanında deney yapan, şarkı söyleyen, şiir okuyan ve yaptıkları resimleri paylaşan öğrencilerimiz de katıldı. İstiklal Marşı ve 19 Mayıs Marşının da öğrenciler tarafından seslendirildiği etkinlikte ayrıca bir öğrencimiz de annesi ile birlikte beden perküsyonu çalışması yaptı. Sunumlarının ardından Sayın Genel Müdürümüze sorularını ileten öğrencilerle Genel Müdürümüz arasında keyifli diyaloglar yaşandı.

 Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL programın başında yaptığı konuşmada sanat, spor ve akademik anlamda öğrencilerimizin emekleri karşılığında çok güzel geri dönüşümlere ulaştıklarını memnuniyetle takip ettiklerini dile getirdi. Başta eğitim ortamlarının zenginleştirilmesi olmak üzere gerekli tüm desteğin kendilerine şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da sağlanmaya devam edeceklerini belirten GÜL; tüm öğrencilerimize sevgilerini ileterek konuşmasını bitirdi.

 

21-05-202121-05-2021

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.