Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

TTVPN Sayısal Veri

TTNVPN Sayısal Veri  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Bağlı Okul/Kurum Müdürlerin Dikkatine
TTVPN Sayısal Veri

Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünce yürütülen "Fatih Projesi" ne istinaden,  internet hizmetini yüksek hızlı geniş bant (fiber) erişime geçirilmek suretiyle; güvenli, yönetilebilir, genişletilebilir bir ağ hizmeti ile Bakanlık sistemlerine ve Bakanlığın hazırlamış olduğu içeriklere erişilebilmesi iş ve işlemlerini kapsayan "Eğitimde Fatih Projesi İş Birliği Protokolü"nün imzalandığı bilinmektedir.

 

Bu kapsamda Strateji Geliştirme Başkanlığınca 2016 yılı bütçe hazırlık çalışmalarında kullanılmak üzere; Genel Müdürlüğümüze bağlı olup TTVPN uygulamasının mevcut olduğu okul sayısına, uygulamaya bağlı olarak bu okulların ödemeleri gereken fatura ücretlerine  ve 2016 yılı haziran ayı sonuna kadar söz konusu  uygulamaya ait sözleşmeyi imzalayacak olan okul sayısına ihtiyaç duyulmuştur.

Üst yazı İçin tıklayınız.

Doldurulacak tablo için tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.