Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

TARİH EĞİTİMİNE YÖNELİK İÇERİK HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TARİH EĞİTİMİNE YÖNELİK İÇERİK HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Genel Müdürlüğümüz ile Türk Tarih Kurumu arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Tarih Eğitimine Yönelik İçerik Hazırlama Çalıştayı 5-9 Aralık 2022 tarihleri arasında Gaziantep ilinde gerçekleştirildi.

Çalıştay süresince bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenler ve farklı üniversitelerden akademisyenler bir araya gelerek tarih eğitimini içerik bakımından daha zengin ve yöntem açısından daha etkin bir biçimde aktarılabilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirildi.

TARİH EĞİTİMİNE YÖNELİK İÇERİK HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.TARİH EĞİTİMİNE YÖNELİK İÇERİK HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.TARİH EĞİTİMİNE YÖNELİK İÇERİK HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.TARİH EĞİTİMİNE YÖNELİK İÇERİK HAZIRLAMA ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.