Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN EN ÖZEL KANDİL SİMİDİ

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN EN ÖZEL KANDİL SİMİDİ

Kayseri Melikgazi İstiklal Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri, öğretmenleri ve velileri, Berat Kandili dolayısıyla deprem bölgesindeki vatandaşlara kandil simidi yaptı.

Özel öğrenciler, velileri ve öğretmenleri ile birlikte Berat Kandili dolayısıyla mutfağa girerek, depremzede vatandaşlar için kandil simidi yaptı. Ayrıca okulda kandil simitlerinin yanı sıra sıkma portakal suyu ve limonata da hazırlanarak, deprem bölgesine gönderilecek.

Özel öğrencilerden Ali Akbulut, "Bugün burada depremzede kardeşlerimize kandil simidi hazırlıyoruz" derken, Talha Eroğlu ise, "Burada annelerimiz ve hocalarımızla depremzedelere kandil simidi hazırlıyoruz. Ben herkesi çok seviyorum ve onlar için her gün dua ediyorum" dedi.

ÖZEL ÖĞRENCİLERDEN EN ÖZEL KANDİL SİMİDİÖZEL ÖĞRENCİLERDEN EN ÖZEL KANDİL SİMİDİÖZEL ÖĞRENCİLERDEN EN ÖZEL KANDİL SİMİDİÖZEL ÖĞRENCİLERDEN EN ÖZEL KANDİL SİMİDİ

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.