Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET EMRE BİLGİLİ, TOKAT’TA ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ İL DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI.

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ AHMET EMRE BİLGİLİ, TOKAT’TA ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ İL DEĞERLENDİRME TOPLANTISINA KATILDI.

 Genel Müdür’ümüz Ahmet Emre Bilgili ile İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanı’mız Ramazan Barın, 23 Kasım 2018 Cuma günü Tokat ilinde çeşitli etkinliklere katıldılar.

Tokat Valiliği ve Tokat İl Millî Eğitim Müdürlüğü ziyaretlerinin ardından Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumları ziyaret ettiler. Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlayıp kendileriyle sohbet eden Genel Müdürü’müz, Mehmet Akif Ersoy Görme Engelliler Ortaokulunda görme engelli öğrencilerin “Kitap Okuma Etkinliği”ne katıldılar. Ardından, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri İl Değerlendirme Toplantısı’na katılan Genel Müdürü’müz, buradaki toplantıda “2023 Eğitim Vizyonu”ndaki özel eğitim ve rehberlik faaliyetleriyle ilgili bilgiler vererek Genel Müdürlüğümüzün hedefleri noktasında öğrencilerimiz için hep birlikte gayret gösterilmesini, yapılacak planlamaların ’2023 Eğitim Vizyonu’’ doğrultusunda gerçekleştirilmesi gerektiğini belirttiler. 

 

 

26-11-201826-11-201826-11-201826-11-2018

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.