Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ BÜLTENİ

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve üç ayda bir yayımlanan özel eğitim ve rehberlik hizmetleri bülteni "E-ÖZEL"in 4. Sayısı yayımlandı.
ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ BÜLTENİ

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan üç aylık özel eğitim ve rehberlik hizmetleri bülteni "E-ÖZEL"in 4. sayısı yayımlandı.

Özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanında yapılan önemli çalışmaların yer aldığı "E-ÖZEL"in 4. sayısında 2020 yılının ekim, kasım ve aralık ayında yapılan çalışmalara değiniliyor.

Bakanlığımıza bağlı kurumlardan rehberlik ve araştırma merkezlerinin kısa bir tanıtımı ile başlayan "E-ÖZEL"de, özel eğitim alanında yapılan belli başlı çalışmaların yanı sıra rehberlik ve psikolojik danışma hizmetleri kapsamında gerçekleştirilen çalışmalara, özel çocuklarımız için hazırlanan yayın ve materyallere, öğretmenlerimizin kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla yürütülen çalışmalara yer veriliyor.

2020 yılının ekim, kasım ve aralık aylarında özel eğitim ve rehberlik hizmetleri alanında yapılan önemli çalışmaları incelemek için lütfen tıklayınız.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.