Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Özel Eğitim Uygulama Merkezleri (I. ve II Kademe) ile Özel Eğitim İş Uygulama Merkezleri (III. Kademe)’nin Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi.

Özel Eğitim Uygulama Merkezleri (I. ve II Kademe) ile Özel Eğitim İş Uygulama Merkezleri (III. Kademe)’nin Haftalık Ders Çizelgeleri Güncellendi.

Özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerin özelliklerine uygun ve nitelikli eğitim alabilmelerini sağlamak amacıyla Genel Müdürlüğümüz tarafından geliştirilen; öğrencilerin ihtiyaçlarına duyarlı, alandaki yeni gelişmeleri yansıtan “Özel Eğitim Öğretim Programları” doğrultusunda özel eğitim uygulama merkezi (I. ve II. Kademe) ile özel eğitim iş uygulama merkezleri (III. kademe)’nin haftalık ders çizelgeleri güncellendi.

Talim ve Terbiye Kurulu tarafından kabul edilen haftalık ders çizelgeleri 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren (kademeli geçiş olmaksızın) uygulanmaya başlanacaktır.

    • Özel eğitim uygulama merkezi (I. ve II. kademe) haftalık ders çizelgesine ulaşmak için tıklayınız.

    • Özel eğitim uygulama merkezi (III. kademe) haftalık ders çizelgesine ulaşmak için tıklayınız

 

Özel eğitim öğretim programlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.