Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÖZEL SERGİ

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÖZEL SERGİ

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında Türkiye genelinde özel eğitim öğrencileri tarafından "Türkiye Aşkına" temasıyla hazırlanan resim ve ürünlerin sergilendiği Özel Çocuklar Karma Çalışmalar Sergisi, 19 Temmuz 2022 Salı günü MEB Şura Salonunda açıldı.

Açılış törenine Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Kemal Varın Numanoğlu, Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Mehmet Nezir Gül, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Sayın Ertuğrul Karalar, Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Tuncay Morkoç, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Halil İbrahim Topçu, Hukuk İşleri Genel Müdürü Sayın Murat Süt, Yüksek Öğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Sayın Tuba Korkmaz, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Sayın Hasan Ünsal, Talim Terbiye Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Korkut; daire başkanları ve diğer yöneticiler eşliğinde katıldılar.

Sergiye veli ve öğretmenleriyle katılım sağlayan özel eğitim öğrencilerine çeşitli hediyeler verildi. Sergide Çankaya Güzel Sanatlar Lisesi özel eğitim öğrencisi Şevval Koç kanunuyla, Etimesgut Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinden Erdem Nebioğlu ve Irmak Göktaş keman ve gitarları ile dinleti gerçekleştirdiler.

Sergiyi ziyaret edenler; 15 Temmuz 2016'da Türk milletinin genciyle, yaşlısıyla, tek yumruk, gönül gönüle verdiği mücadeleyi ve birlik duygusunu özel eğitim öğrencilerimizin gözünden, onların hazırladığı resim ve çalışmalarla yeniden hissettiklerini ifade ettiler.

Özel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel SergiÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÖZEL SERGİÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA ÖZEL SERGİÖzel Çocuklarımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri Kapsamında Özel Sergi

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.