Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Okul Rehberlik Servislerinde Kullanılan Formları Güncelleme Çalıştayı

Okul Rehberlik Servislerinde Kullanılan Formları Güncelleme Çalıştayı

Genel Müdürlüğümüz Rehberlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen "Okul Rehberlik Servislerinde Kullanılan Formların Güncellenmesi Çalıştayı" 10/04/2017 tarihinde Ankara The Green Park Hotel de başladı. Çalıştayın açılış konuşmasını Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR yaptı. Sayın Celil GÜNGÖR konuşmasında rehberlik servislerinde kullanılan formların ve ölçeklerin standartlaştırılmasına ihtiyaç duyulduğunu, bu standartlaştırmanın da alanda çalışan öğretmenlerin katkılarıyla şekilleneceğini, bu vesileyle karşılaşılan sorunların ortadan kaldırılacağını vurguladı. Bir süredir devam eden taslak çalışmaların bu çalıştayda geliştirilip rehberlik hizmetlerinin kullanım amacına uygun, pratik ve yeni durumlara adapte edilebilir olması gerektiğini söyledi.

10-04-2017

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.