Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Öğrencilerimizden Bakan Avcı’ya anlamlı hediye

Engelliler Haftası kapsamında “Sanata engel yok” sergisi açan özel eğitim öğrencilerimiz, mozaik taşlarla işledikleri Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın karikatürünü Bakan Avcı’ya takdim ettiler.
Öğrencilerimizden Bakan Avcı’ya anlamlı hediye

Genel Müdürlüğümüz tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle, Ankara Güvenpark Sanat Galerisi’nde “Sanata Engel Yok: En Özel Öğrenciler Eserler ve Etkinlikler” sergisine katkı sunan okullardan Ankara-Yenimahalle Ümit Kaplan Özel Eğitim ve Meslekî Eğitim Merkezi öğrencileri, mozaik taşlarla işledikleri Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın karikatürünü Bakan Avcı’ya takdim ettiler.

 

Bakan Avcı ise, hediyenin çok güzel düşünülmüş ve içtenliği belli olan bir tablo olduğunu belirterek öğrenci ve öğretmenlerine teşekkür etti. 

18-05-2016

 

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.