Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

OECD “Sosyal ve Duygusal Beceriler Araştırması” Pilot çalışması Ankara’da başladı

OECD Eğitim ve Beceriler Direktörlüğü çatısı altında hayata geçirilmekte olan ve Türkiye´deki koordinasyonu Genel Müdürlüğümüzce yürütülen "Sosyal ve Duygusal Beceriler Araştırması" (SDBA) Pilot çalışmaları Ankara’da başladı.
            OECD “Sosyal ve Duygusal Beceriler Araştırması” Pilot çalışması Ankara’da başladı

OECD Eğitim ve Beceriler Direktörlüğü çatısı altında hayata geçirilmekte olan ve Türkiye´deki koordinasyonu Genel Müdürlüğümüzce yürütülen "Sosyal ve Duygusal Beceriler Araştırması" (SDBA) pilot çalışmaları Ankara’da başladı.

Farklı şehir ve ülkelerden öğrencilerin sosyal ve duygusal becerilerini değerlendirmeyi ve öğrencilerin bu becerilerinin gelişimini teşvik eden ya da engelleyen ev, okul ve toplumdaki değişkenleri/etmenleri incelemeyi amaçlayan bu çalışma, 25 Ekim-16 Kasım 2018 tarihleri arasında, 12 ilde Genel Müdürlüğümüz personelinin koordinesinde gerçekleştirilecek.

26-10-201826-10-2018

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.