Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖÇEET 3 NİSAN CUMA İÇERİKLERİ YAYINLANDI

 ÖÇEET 3 NİSAN CUMA İÇERİKLERİ YAYINLANDI

Genel Müdürlüğümüzce özel eğitim öğrencilerimizin uzaktan eğitim süreci boyunca evde aileleri ile birlikte eğitici, öğretici ve eğlenceli zamanlar geçirmeleri amacıyla "Özel Çocuklarımızla Eğlenceli Etkinlikler Takvimi" (ÖÇEET)  hazırlanmıştır. ÖÇEET, günlük yayınlanacak olup içeriğinde her gün 10 farklı etkinlik olacaktır. 03 Nisan 2020 tarihli takvime aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca  "mebozelegitim" adı ile sosyal medya hesaplarımızdan ve paylaşım sitelerimizden gerçekleştireceğimiz günlük içerik ve bilgilendirmelerimizi izleyebilir, #ÖzelimEvimdeyimEğitimdeyim etiketini de her platformda takip edebilirsiniz. 03 Nisan 2020 ÖÇEET e ulaşmak için tıklayınız.

TRT İlkokul ve Ortaokul kanallarında hergün saat 14:00'de Özel Eğitim içerikleri altyazı desteğiyle yayında.Yayın akışı için tıklayınız.

Özel Eğitim içeriklerine ve TV yayın videolarına www.eba.gov.tr adresinde ana sayfada Kütüphane kısmında Rehberlik Hizmetleri başlığı altında bulunan Özel Eğitim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.