Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

MİLLİ EĞİTİM ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK DERGİSİ'NİN ÜÇÜNCÜ SAYISI YAYIMLANDI

MİLLİ EĞİTİM ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK DERGİSİ'NİN ÜÇÜNCÜ SAYISI YAYIMLANDI

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan özel eğitim, rehberlik ve psikolojik danışma alanlarında yapılan araştırma ve derleme makalelerinin yer aldığı ''Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi'' nin üçüncü sayısı yayımlandı.

Genel yayın yönetmeni Prof. Dr. Petek AŞKAR ve yayın yönetmeni Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU yönetiminde, Prof. Dr. Aysun DOĞAN, Prof. Dr. Dilek ERBAŞ, Prof. Dr. Figen ÇOK, Prof. Dr. Galip YÜKSEL, Prof. Dr. İbrahim Halil DİKEN, Prof. Dr. Metin PİŞKİN, Prof. Dr. Selda ÖZDEMİR, Prof. Dr. Tahsin İLHAN, Prof. Dr. Uğur SAK ve Dr. Murat AĞAR'dan oluşan yayın kurulu ile akademisyenlerden oluşan hakem heyetinin değerli katkıları sonucu  Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi üçüncü sayısı yayımlanmıştır.

Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi'nin üçüncü sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ 

Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Dergisi'nin dördüncü sayısı için makale başvuruları 3 Haziran 2022 tarihine kadar DergiPark üzerinden alınacaktır. Özel eğitim, rehberlik ve psikolojik danışma alanlarında yapılan bilimsel araştırmaların kamuoyuyla paylaşılmasında ve gelecek nesillerin eğitiminin tasarlanmasında önemli etkileri olacak akademik derginin dördüncü sayısına makale ve katkılarınızı bekliyoruz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.