Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

Genel Müdürlüğümüzce 12-16 Aralık 2022 tarihleri arasında rehber öğretmen/psikolojik danışmanlara yönelik "Medeniyet ve Kültür Çerçevesinde Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri Eğitici Eğitimi Kursu" düzenlendi.

Birçok üniversiteden alanında uzman akademisyenlerin katkı sunduğu eğitimin sahada görev yapan öğretmenlere okul ve kurumlarında yürüttükleri çalışmalara zenginlik katması bekleniyor.

Eğitimde medeniyet ve kültür ilişkisi, kültür aktarımında aile ve okulun rolü ile çok kültürlülük kavramların değerlendirilip tartışıldığı kursta, ülkemizin farklı illerinden gelen söz konusu eğitimi alan rehber öğretmen/psikolojik danışmanlar da önümüzdeki süreç içerisinde kendi illerinde tüm meslektaşlarına aynı eğitimleri verecek.

MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.MEDENİYET VE KÜLTÜR ÇERÇEVESİNDE REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA HİZMETLERİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.