Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

İSTİKLÂL MARŞI VE MEHMET AKİF ERSOY TEMALI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI

İSTİKLÂL MARŞI VE MEHMET AKİF ERSOY TEMALI ÇEVRİM İÇİ BİLGİ YARIŞMASI

Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen; Mehmet Akif Ersoy'un hayatı, İstiklâl Marşı'nın yazıldığı ortam ve İstiklâl Marşı'nın önemine yönelik soruların sorulacağı bilgi yarışmamız 9, 10 ve 11 Mart 2021 tarihleri arasında saat 21.30'da  https://quizizz.com/join programı üzerinden çevrim içi yapılacaktır.

Not: Yarışmaya katılacak öğrencilerimizin gerçek adlarıyla yarışmaya giriş yapmaları gerekmektedir.   

Not: Yarışma saatinden 30 dakika önce "mebozelegitim" adresi üzerinden canlı yayın olacaktır.   

Not: Yarışmamız; 9 Mart Salı günü Destek 10 Mart Çarşamba günü  BYFP 11 Mart Perşembe günü ÖYGP-Proje grupları katılacak şekilde planlanmıştır.

Not: Yarışmadan 30 dakika önce "mebozelegitim" ve "http://bit.ly/bilsemtarih" youtube kanalları üzerinden ortak canlı yayına geçilecek, oradan yarışma kodları paylaşılacak ve bilgilendirme yapılacaktır. Aynı zamanda yarışmadan 30 dakika önce @bilsemmeb ve @bilsemtarihogrermenleri Instagram hesaplarından, "Millî Eğitim Bakanlığı Bilim ve Sanat Merkezleri" facebook hesabından ve @bilsemtarih twitter hesabından yarışma kodları paylaşılacaktır.   

"İstiklâl Marşı ve Mehmet Akif Ersoy Temalı Çevrim İçi Bilgi Yarışması Şartnamesi" için tıklayınız

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.