Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlüğümüzün Basılı Yayınlarından Oluşan Elektronik Kütüphane Yayında

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan yayınlar elektronik kitap haline getirilerek Genel Müdürlüğümüzün web sitesinde yayımlandı.
Genel Müdürlüğümüzün Basılı Yayınlarından Oluşan Elektronik Kütüphane Yayında

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “özel eğitim” ve “rehberlik”le ilgili basılı yayınlar dijital ortama aktarılarak Genel Müdürlüğümüzün web sitesinde “Elektronik Kütüphane” adı altında yayımlandı.

Çeşitli tarihlerde özel eğitim okul ve kurumlarımızdaki öğrenciler, öğretmenler ve diğer ilgililerin kullanımına sunulan basılı materyaller (ders kitapları, yardımcı ders kitapları, kaynaklar, kılavuzlar, seçkiler, kataloglar vb.) elektronik kitap haline dönüştürüldü. Bu çalışmanın devamı niteliğinde olmak üzere önümüzdeki günlerde Genel Müdürlüğümüzce çeşitli tören vb. organizasyonlarda kullanılan afiş, broşür ve video gibi görsel malzemelere de elektronik kütüphaneden erişilebilecektir.

Elektronik Kütüphaneye ulaşmak için tıklayınız.

  • Elektronik kitaplara Android ve IOS tabanlı tablet ve telefonlardan da ulaşılabilir. 
  • Elektronik kitaplara ulaşabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player uygulamasının kurulu olması ya da tarayıcınızda Adobe Flash Player kullanımına izin verilmiş olması gerekir.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.