Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Celil Güngör, Öğrencilere Karne Dağıttı

Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR, 2016-2017 eğitim-öğretim yılı birinci döneminin sona ermesi nedeniyle Ankara Ümit Kaplan Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezinde düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.
Genel Müdürümüz Sayın Celil Güngör, Öğrencilere Karne Dağıttı

Öğrencilere karnelerini dağıtan Genel Müdürümüz Sayın Celil GÜNGÖR konuşmasında “Veliler, eğitimciler ve bizlerin ortak hedefi çocuklarımız için en iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamaktır” dedi. Velilerimizle görüşmeler yapan Genel Müdürümüz “Velilerimizin özel eğitime ilişkin böyle bilgili ve tecrübeli olmalarını önemsiyoruz. Velililerimizin söyledikleri bizler için önemlidir, fikir verici görüşlerdir” diyerek velilerimize teşekkür etti.

 

Velilerimiz ise okuldaki eğitim-öğretim hizmetlerinin ve okuldaki değişimlere değinerek memnuniyetlerini belirttiler. Atölyelerin fiziki ortamının güzelliklerinden bahsedip çocuklarının okulda almış oldukları eğitimlerle kazandıkları deneyimlerin kendilerine olumlu yansıdığını ve toplumda bir farkındalık oluşturduğunu dile getirerek emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler. 

 

20-01-201720-01-201720-01-2017

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.