Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü
DÜZCE DEPREMİNE İLİŞKİN PSİKOSOSYAL ÇALIŞMALARIN PLANLANMASI VE DEĞERLENDİRMESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
![DÜZCE DEPREMİNE İLİŞKİN PSİKOSOSYAL ÇALIŞMALARIN PLANLANMASI VE DEĞERLENDİRMESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ](/meb_iys_dosyalar/2022_11/26012617_1669415160067.jpg)
Düzce depremine ilişkin psikososyal çalışmaların planlanması ve değerlendirmesi toplantısı, Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir'in katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.
Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir'in başkanlığında; Düzce ili Gölyaka ilçesi psikososyal destek ekibi üyesi psikolojik danışman/rehber öğretmenler ve İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüğündeki yetkililerin katılımıyla toplantı yapıldı.