Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

"ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU" SONA ERDİSağlık problemleri nedeniyle evde ya da hastanede eğitimlerine devam etmek zorunda olan öğrencilerimiz için oluşturulan eğitim ortamlarına yönelik 20-24 Haziran 2022 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenen "Çocuk Hastalarla Evde/Hastanede Eğitim Kursu" sona erdi.

 Hizmet içi kurs programı şeklinde günde 6 saat olmak üzere toplamda 30 saatlik "Çocuk Hastalarla Evde/Hastanede Eğitim Kursunun" açılış konuşmasını yapan Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Sayın Cemal Özdemir, Hastanede ve Evde Eğitim Hizmetlerine yönelik bilgiler vererek kursun önemine dikkat çekti.    

Kurs katılımcısı öğretmenlere verimli bir kurs geçirilmesi dileklerini ileterek konuşmasını tamamladı.  

Hafta boyunca devam eden kursta Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Çocuk Acil Bilim Dalı Doktoru Prof.Dr. Özlem Teksam, Altınbaş Üniversitesi Tıp Fakültesi Bahçelievler MedicalPark Hastanesi Hematoloji ve Onkoloji Doktoru Prof.Dr.Tunç Fışgın, Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Bölümü Sağlık Politikaları Anabilim Dalından Doç.Dr. Gürkan Sert, Okan Üniversitesi Öğrt. Görevlisi Nida Balamur, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Şükrü Yılmaz, Sanat Terapisi Uygulayıcısı Ezgi Turan, Uzman Psikolog Dr. Aslıhan Özcan, Psikolojik Danışman Ersin Erdoğan ve Melek Okur tarafından ders sunumları gerçekleştirildi.  

Çocuk Hastalarla Evde/Hastanede Eğitim Kursu evde ve hastane sınıflarında görev yapan 100 öğretmenin katılımı ile sona erdi.

ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.ÇOCUK HASTALARLA EVDE/HASTANEDE EĞİTİM KURSU SONA ERDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.