Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ÖZEL ÇOCUKLARIN ÖZEL DERGISI ÖZEL EĞITIM ÇOCUK SONBAHAR 2021 SAYISIYLA YAYINDA

ÖZEL ÇOCUKLARIN ÖZEL DERGISI ÖZEL EĞITIM ÇOCUK SONBAHAR 2021 SAYISIYLA YAYINDA

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Özel Eğitim Çocuk dergisinin beşinci sayısı, söyleşi, masal, öykü, şiir, etkinlik ve bulmacalarla dopdolu "SU" dosyasıyla yayında...

Her sayıda olduğu gibi bu sayıda da çocuk edebiyatının önemli isimlerini bir araya getiren dergimizin bu sayısında Yusuf Dursun, Mustafa Ökkeş Evren, Sevgi İçigen, Mehtap Teker, Elçin Kuzucu, Doruktan Turan, Gökçe Karaman Benli, Ayşenur Gönen, İskender Pala, Ayşegül Sözen Dağ, Tacettin Şimşek, Seher Esra Akyol, Neslihan Saltaş, Hilal Turan, İsmail Karakurt, Müge Şen, Sevda Bolatcan, Ahmet Çakıl, Mehmet Nezir Gül, Koral Berkin Kutlu, Elif Naz, Levni Şahin, Mustafa Ruhi Şirin, Sezen Aksu Taşyürek, Ramila Aliyeva, Şebnem Aydın, Büşra Cantürk Yılmaz, Nur Dombaycı, Hilmi Korkmaz yazıları ve çizgileriyle sizleri bekliyor.

Özel Eğitim Çocuk dergisine dijital dergi, sesli dergi ve Türk İşaret Dili desteği ile ozelegitimcocuk.meb.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.