Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

OKULLARIMIZDA YÜZ YÜZE EĞİTİM HEYECANI

OKULLARIMIZDA YÜZ YÜZE EĞİTİM HEYECANI

Değerli Öğrenciler,

Uzun bir yaz tatilinin ardından okula kavuşmanın heyecanını ve mutluluğunu yeniden yaşıyoruz.

Pandemi koşullarının gölgesinde, bazen yüz yüze bazen de uzaktan eğitim yoluyla eğitim öğretimimize devam etmeye çalıştığımız bir yılın ardından daha umutlu, daha güvenli bir şekilde okulumuza kavuşuyoruz.

Sizleri kendi çocuklarından ayırmayan öğretmenlerinizle, kardeşleriniz kadar yakın hissettiğiniz arkadaşlarınızla yeniden buluşuyor olmanız ne güzel. Sizin, bizim, hepimizin çok sevdiği okulumuzu ne kadar özlemişiz, değil mi?

Yine oyunlarla dolup taşacak okulumuz. Kitaplarımız yine her zamanki gibi en yakın dostlarımız olacak. Birbirinden eğlenceli etkinlikler eşliğinde öğreneceğiniz yeni bilgilerle dopdolu bir yıl bekliyor bizi.

Sevgili Öğrenciler,

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak, özel eğitimden üstün yetenekli öğrencilere varana kadar tüm eğitim öğretim kademelerinde yer alan siz değerli öğrencilerimize güvenli ortamları hazırlamak için gerekli tedbirleri aldık. Sizleri daha ileriye taşıyacak, kendinizi geliştirmenize katkı sağlayacak pek çok materyaller hazırladık. Tüm çabamızla her zaman yanınızda olacağız.

Kıymetli çocuklar,

Sizler bizim en değerli, en özel varlıklarımızsınız. Sizlerle çoğalıyor, sizlerle büyüyor, sizlerle kendimizi buluyoruz. Her dem yeniden doğuyoruz sizinle. Bu nedenle okullarımızdan tekrar uzak kalmamak için hepimize büyük sorumluluklar düşüyor.

Sizlerden geçen yıl yaşadığımız durumlara maruz kalmamak için pandeminin henüz sona ermediğini aklınızdan çıkarmamanızı; maske, mesafe ve temizlik kuralına dikkat ederek hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları korumanızı rica ediyorum.

Sevgiyle kalın.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                         Mehmet Nezir GÜL

                                                                                                                                                                                                                          Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü

 

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.