Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

"7 BÖLGEDE ETKİN ÖZEL EĞİTİM"Genel Müdürlüğümüzce "7 Bölgede Etkin Özel Eğitim" adı altında okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize yönelik özel eğitim bilgilendirme toplantıları düzenlenecektir.

Resmî özel eğitim okullarına, sınıflarına ve kaynaştırma eğitimine devam eden tüm özel eğitim öğrencilerimizin öğrenim gördükleri okulların idarelerine, öğretmenlerine ve velilerine yönelik gerçekleştirilecek olan bilgilendirme toplantılarında; uzaktan eğitim süreçlerinin planlanması, uygulanması ve takibi konularına yer verilecektir. Toplantılar, 11-18 Aralık 2020 tarihleri arasında her gün 2 oturum şeklinde gerçekleştirilecektir.

"7 Bölgede Etkin Özel Eğitim" çalışmalarına ilişkin duyurular www.orgm.meb.gov.tr adresi üzerinden ve "@mebozelegitim" sosyal medya hesaplarımızdan yapılacaktır. Toplantılara, 7 bölgeden olmak üzere her gün 7 ilden resmî özel eğitim okullarına, özel eğitim sınıflarına ve kaynaştırma eğitimine devam eden özel eğitim öğrencilerimizin öğrenim gördükleri okulların idareleri, öğretmenleri ve velileri davet edilecektir. Sayı sınırlılığından dolayı katılımcılar, Genel Müdürlüğümüz tarafından seçilerek il millî eğitim müdürlüklerine bildirilecektir.

Söz konusu toplantılar, "ZOOM" uygulaması aracılığı ile yapılacaktır. Toplantıya seçilen katılımcılarımıza toplantı davet linki ve şifresi verilerek erişimleri sağlanacaktır.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.