Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Görme Engelli Öğrencilerimizin Boğaz Turu

Bakanlığımız ve Turkcell iş birliği ile yürütülen "Engelsiz Eğitim Programı" kapsamında yapılan etkinliklere Boğaz turu ile devam edildi.    
Görme Engelli Öğrencilerimizin Boğaz Turu

 Bakanlığımız ve Turkcell iş birliği ile yürütülen "Engelsiz Eğitim Programı" kapsamında yapılan etkinliklere Boğaz turu ile devam edildi. Türkan Sabancı Görme Engelliler Okulunda eğitim gören 90 öğrencimiz ve ailelerinin katıldığı geziye tarihçi yazar Saffet Emre TONGUÇ ile Genel Müdürlüğümüz Daire Başkanı Adnan UÇKUN da eşlik etti.

          Emirgan´dan başlayan tekne turunda İstanbul Boğazı´nın iki yakasındaki tarihi yerler ve doğal güzellikler betimleme ustası Saffet Emre TONGUÇ´un anlatımıyla görme engelli öğrencilerimize aktarıldı. 6 Mayıs 2017 tarihinde 10.30´da başlayan tur, öğle yemeğinin ardından sona erdi.

          Denizin dinlendiren kokusu ve huzur veren sesi eşliğinde Boğaz´da keyifli bir gün geçiren öğrencilerimize tur sonunda uçurtma dağıtıldı.

07-05-2017 07-05-2017

07-05-2017 07-05-2017

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.