Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİ'DEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİ'DEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, Kayseri Erciyes Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Mustafa Çalış ile bir araya geldi.

Erciyes Üniversitesi ziyareti sonrası Kayseri İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Ahmet Saim Durgun ile birlikte hayırsever iş insanı Murat Kantarcı tarafından Melikgazi ilçesinde yapımı devam eden "Murat Kantarcı Bilim ve Sanat Merkezi" inşaatını gezen Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, ardından Kocasinan ilçesinde bulunan Şehit Birol Mutlu Özel Eğitim Anaokulu ve Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Genel Müdürümüz Sayın Gül, ziyaretleri esnasında öğrencilerle yakından ilgilenerek kurumlar hakkında yetkililerden bilgiler alan Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, Kayseri İl Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek il Millî Eğitim Müdürlüğü idarecileri ile sohbet etti.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KAYSERİDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.