Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA İLE PROTOKOL İMZALADI.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA İLE PROTOKOL İMZALADI.

Lisansüstü eğitimler için adımlar atmaya devam ediyoruz..

Öğretmenlerimizin yüksek lisans ve doktora eğitimlerine ilişkin iş birliği protokolünü Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül ile İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Sayın Prof. Dr. Nuri Aydın imzaladı.

Bu protokol ile BİLSEM'lerde görevli öğretmenlerimiz lisansüstü eğitimlerini İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'da yapabilecekler ve iki kurum arasında eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliğine gidilecek.  

Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanımız Sayın Mecit Ramazan Barın'ın da katıldığı iki kurum arasında yapılacak iş birliğine yönelik protokol imza töreni Avcılar Merkez Yerleşkesi Rektörlük binasında gerçekleştirildi. Protokole göre, bilim ve sanat merkezlerimizde görev yapan öğretmenlerimiz, lisansüstü eğitimlerini İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Hasan Âli Yücel Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü, Özel Yetenekliler Anabilim Dalı bünyesinde açılacak lisansüstü (yüksek lisans ? doktora) programlarında yapabilecekler ve ayrıca İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa'nın altyapısı ile öğretim üyelerinin bilgi ve tecrübelerinden yararlanarak AR-GE çalışmalarında bulunabilecekler. Protokol uyarınca İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa öğretim üyeleri ile bilim ve sanat merkezi öğretmen ve öğrencileri, yüz yüze ya da e-konferans yoluyla düzenlenecek bilim söyleşilerinde bir araya gelebilecek.  

BİLSEM Ailesi'ne hayırlı uğurlu olsun.

14-11-202014-11-202014-11-202014-11-202014-11-202014-11-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.