Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL 5 GÜN YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYAN OKULLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL 5 GÜN YÜZ YÜZE EĞİTİME BAŞLAYAN OKULLARIMIZA ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un tensipleriyle 26 Ekim 2020 tarihinden itibaren 5 gün yüz yüze eğitime başlayan özel eğitim okullarımızı ve sınıflarımızı Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL ziyaret etti. Keçiören Özel Eğitim Uygulama Okulu ve Keçiören Uygur Özel Eğitim Uygulama Okulu ziyaretlerinde Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL'e okul idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz okullarda 5 gün yüz yüze eğitime geçilmesi ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdiler.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL; Özel gereksinimi olan çocuklarımız için yüz yüze eğitimin vazgeçilmez bir gereklilik olduğunu, çocuklarımızın özel gereksinimlerinden dolayı yaparak yaşayarak öğrenmeyi gerçekleştirebileceklerini ve özel öğrencilerimizin okuldan uzak kaldıkları dönemde kazanımlarını diğer çocuklarımıza göre daha çabuk unutabilceklerini belirtti. "Bu anlamda hijyen kurallarını en üst düzeyde uygulayarak okullarımızın eğitim öğretim faaliyetlerini 5 gün yüz yüze olacak şekilde devam etmeleri yönünde bir karar aldık. Tüm özel eğitim öğrencilerinize hayırlı olmasını temenni ediyoruz." dedi. 

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL, Daire Başkanımız Kürşat DULKADİR , Keçiören İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan IŞIK ve beraberindeki heyet öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ettiler. Sonrasında okul sınıf gezileri yapılarak ziyaret sona erdi.

26-10-202026-10-202026-10-202026-10-202026-10-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.