Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Kaynaştırma/bütünleştirme ve özel eğitim sınıflarında öğrenim gören öğrencilerimizin eğitim aldığı Serçev Engelsiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bölümlerinde incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir; okulda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alıp okulun derslik ve atölyelerini gezdi.

Sayın Özdemir; bilişim teknolojileri alanında yer alan 5 adet atölye, radyo ve televizyon alanında yer alan 4 atölye ve tarım alanında yer alan sera atölyesini gezip incelemelerde bulundu.

Özel eğitim alanında çocuklarımızla ailelerine yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalardan bahsederek kurum idarecisinden bilgiler alan Sayın Özdemir; Çankaya Serçev Engelsiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde özel eğitim hizmetlerinin eğitim sistemi içindeki yeri, önemi ve etkinliği hakkında istişarelerde bulunarak öğretmenlerin görüş ve taleplerini değerlendirdi.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, eğitim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak için fedakârca çalışan idareci, öğretmen ve eğitim camiası çalışanlarına teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, SERÇEV ENGELSİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.