Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanımız Sayın Şule Doğanoğlu ve Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, Mamak ilçemizde bulunan Hurin Yavuzalp Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret ederek özel öğrencilerimizin karne heyecanlarına ortak oldular.

Okuldaki derslik ve atölyeleri gezerek özel eğitim ihtiyacı olan öğrencilere karnelerini veren Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir ve beraberindeki heyet ziyaretleri esnasında öğrencilerle sohbet etme ve öğrencilerin yaptıkları çalışmaları gözlemleme fırsatı buldular.

Karne dağıtımı sonrasında okulun öğretmenleri ile bir araya gelen Sayın Özdemir, öğrenci ve öğretmenlerle bu özel günde beraber olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Özel öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluğu öğretmenlerimize borçlu olduğumuzun üzerinde duran Sayın Özdemir, öğretmenlerimize emek ve gayretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Mesleki Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi kapsamında devam eden ve planlanan çalışmalarla özel eğitim alanında sunulan mesleki eğitimin daha da nitelikli hale getirilmesini hedeflediklerini belirten Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, ayrıca sahada çalışan yönetici ve öğretmenlerimizin alanda sunulan hizmetlere dair görüş ve önerilerinin kıymetli olduğunu, tecrübe paylaşımının çalışmalara katkı sağladığını da sözlerine ekledi.

Okul öğrenci ve öğretmenlerinin misafirleri uğurlaması ve toplu fotoğraf çekimi sonrası program sona erdi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ÖZEL ÖĞRENCİLERİMİZİN KARNE HEYECANINA ORTAK OLDU.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.