Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLSEM MEZUNU ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLSEM MEZUNU ÖĞRENCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, Ankara ilinde üniversite eğitimlerini gören  bilim ve sanat merkezi mezun öğrencilerimiz ile toplantı gerçekleştirdi.  

Sayın Cemal Özdemir; Genel Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan BİLSEM mezun öğrencileri izleme ve koordinasyon çalışmaları kapsamında Ankara il mezun koordinatör kurumu olan Prof. Dr. Aziz Sancar BİLSEM iş birliğiyle gönüllü olarak süreçte yer alan koordinatör öğrencilerimize gayretleri ve emekleri için teşekkürlerini iletti.  

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir ile Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanımız Sayın Mecit Ramazan Barın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, mezun öğrencilerimizle ayrıca BİLSEM'li olmak ve BİLSEM'lerin niteliğini artırmaya yönelik karşılıklı sohbet tadında bir söyleşi gerçekleştirilmiş olup genel olarak mezunlar ile ilgili gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemirin başkanlığında Ankarada okuyan BİLSEM mezun öğrencileri ile toplantı gerçekleştirdi.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.