Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, "BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM" TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR,

"Bilim Alanı Olarak Özel Eğitim" temalı 32. Ulusal Özel Eğitim Kongresine katılan Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir; son yıllarda, ülkemizde her alanda olduğu gibi özel eğitim ihtiyacı olan bireylerin eğitim hakları konusunda da kayda değer gelişmeler sağlandığını vurgulayıp ulaşılan her hedefte, hep daha iyisine ulaşmak gayesiyle özel eğitim hizmeti sunulan okulların hizmet kalitesini artıracak, eğitim öğretim faaliyetlerini zenginleştirecek, özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımızı hayata hazırlayacak eğitim ortamları ve fırsatlarının sağlanmasına yönelik çalışmaların yürütüldüğünü; öğrencilerimizin yetersizlikten etkilenme düzeylerine göre; kaynaştırma/bütünleştirme yoluyla eğitim, özel eğitim okullarında,  özel eğitim sınıflarında eğitim,  evde eğitim veya hastanede eğitim hizmetlerinin sunulduğunu söyledi.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, her ilde özel eğitim okulların bulunduğunu; ayrıca görme, işitme ve bedensel yetersizliği olan öğrencilerimiz farklı illerde bulunan pansiyonlu özel eğitim okullarında eğitim görebildiğini belirtti.

Bakanlık olarak, evlatlarımızın eğitimleri için yaptığımız çalışmalarda, değerli akademisyen hocalarımızın her daim yol göstericisi olduğunu ve olacağını söyleyen Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir: "Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümümüzün sorumluluğunda düzenlenen kongre için emeği geçenlere teşekkür eder,  hepinize saygı ve kalbi muhabbetlerimi sunar, kongremizin özel evlatlarımız için hayırlara vesile olmasını dilerim." dedi.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, BİLİM ALANI OLARAK ÖZEL EĞİTİM TEMALI 32. ULUSAL ÖZEL EĞİTİM KONGRESİNE KATILDI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.