Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYA İLİNİN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYA İLİNİN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, Antalya ilinin Manavgat ilçesindeki okul ve kurumlarımıza bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Antalya ili Manavgat ilçesindeki ziyaretleri kapsamında Gevher Nesibe Özel Eğitim Uygulama Okulunu, Manavgat Bilim ve Sanat Merkezini, Manavgat Rehberlik ve Araştırma Merkezini ve Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti.

Okul ve kurumların bölümlerinde incelemelerde bulunan Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir; okullarımızda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alıp kurumlarımızın derslik ve atölyelerini gezdi.

Çocuklarımızla ailelerine yönelik yapılan ve yapılacak çalışmalardan bahsederek idarecilerden bilgiler alan Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir'in Manavgat ilçesindeki temaslarında Manavgat Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ederek patent, faydalı model ve tasarım tescili alan ürünleri tek tek görüp ürünleri inceledi. Buradaki atölyelerde incelemelerde bulundu. Kurumun çalışmaları hakkında idarecilerden bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Manavgat Rehberlik ve Araştırma Merkezinde; özel eğitim, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetlerinin eğitim sistemi içindeki yeri, önemi ve etkinliği hakkında istişarelerde bulunarak görüş ve taleplerini değerlendirdi.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir, Manavgat İlçe Millî Eğitim Müdürüne ve onun nezdinde Manavgat ilçesindeki eğitim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak için fedakârca çalışan idareci, öğretmen ve tüm eğitim camiası çalışanlarına teşekkür ederek ziyaretlerini tamamladı. 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİR, ANTALYANIN MANAVGAT İLÇESİNDEKİ OKUL VE KURUMLARIMIZI ZİYARET ETTİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.