Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Genel Müdürümüz Sayın Celil Güngör "Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması" Sergisi Açılışına Katıldı

Genel Müdürümüz Sayın Celil Güngör

Genel Müdürümüz Sayın Celil Güngör Konya Selçuklu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi´nde düzenlenen "Özel Eğitim Materyal ve Etkinlik Yarışması" kapsamında, öğrencilerin katkılarıyla yapılan ürünlerin sergilendiği etkinliğe katıldı.

 

Sergiyi gezen ve yetkililerden bilgi alan Genel Müdürümüz, okulun kapasitesinin daha da güçlendirilmesi gerektiğini belirtti ve "Buradaki öğrenci ve öğretmenlerimiz, kullanılan materyalleri kendi imkânlarıyla geliştirerek, diğer okullarda kullanılmasını sağlıyor. Hedefimiz, diğer okulların da kapasitelerinin artırılıp, engelli öğrencilerin eğitiminde kullanılan tüm materyalleri kendimiz üretmek." diye konuştu. Konya´da yapılan çalışmaların başarılı şekilde ilerlediğini ifade eden Sayın Güngör,  şunları kaydetti: "Bu okulumuz, bizim öğrenim materyallerimizi de yapan iyi okullarımızdan birisi. Mayıs ayında yapılacak ´Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın´ yarışmasının bir ayağı olması bakımından bu sergi açılışını ziyaret etmek istedik. Gerçekten güzel çalışmalar yapılmış. Öğretmenlere, öğrencilere ve onların ailelerine teşekkür ediyorum."

 

22-04-2016 22-04-2016

 

 

 

 

 

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.