Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL'ÜN DE KATILIMIYLA 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ONLİNE PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL'ÜN DE KATILIMIYLA 3 ARALIK  DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ ONLİNE PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle MEV Gökkuşağı Özel Eğitim Okulunun hazırlamış olduğu online etkinlik programı Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL'ün katılımıyla gerçekleştirildi. MEV Gökkuşağı Özel Eğitim Okulu tarafından hazırlanan öğrenci, veliler ve öğretmenlerin de katıldığı programda, Genel Müdürümüzün konuşmasının ardından program; Defne KAYMAK adlı öğrencinin şiir dinletisi, ritim grubunun gösterisi, öğrencilerin yapmış olduğu resimlerden oluşan sergi videosunun izlenmesi ile devam etmiş olup; son olarak Belinay DURAK adlı öğrenci tarafından 3 Aralık şarkısı seslendirildi.

Genel Müdürümüz programda yaptığı konuşmasında; başarmanın, azmin, inancın, hayata sımsıkı tutunmanın, karşılıklı sevgi ve saygı ile işi yürütmenin ne kadar önemli olduğunun bir kez daha ortaya çıktığını anımsatarak, "Biz hayatın güzelliklerini sevgiyi ve muhabbeti sizden öğreniyoruz. Yaşamın her alanında seven, sevilen, üreten ve mutlu insanlar olabilmek için gösterdiğiniz çabada yan yana omuz omuza olduğumuzu kesinlikle bilmenizi istiyorum. Unutmayın ki biz birlikte çok güçlüyüz. Birlikte olduğumuz müddetçe aşamayacağımız hiçbir engelin olmadığına yürekten inanıyorum." dedi.

03-12-202003-12-202003-12-202003-12-2020

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.