Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL'ÜN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL'ÜN 3 ARALIK  DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

Bugün, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Bu farkındalık gününde yapmamız gereken en önemli iş, empati kurmak. Bizlerin de bir engeli olabilir yahut bir engelli yakını olabiliriz.   

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin engelsiz bir yaşam sürmeleri ve daha nitelikli eğitim almaları için var gücümüzle çalışıyoruz, çalışacağız. Dün olduğu gibi, bugün ve yarın da daha kuvvetli bağlarla her daim yanınızda olacağız. Birlikte olduğumuz müddetçe aşamayacağımız hiçbir engel yoktur. Buna yürekten inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle sevginin egemen olduğu, engelli bireylerle ilgili farkındalığın daha da arttığı, sağlıklı günler temenni ediyor; özel eğitime ihtiyacı olan tüm bireylerin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü kutluyorum.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.