Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ

GENEL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanımız Sayın Mecit Ramazan Barın ile birlikte Kastamonu ilinde bulunan özel eğitim kurumlarını ziyaret edip kurum idarecileri ve öğretmenlerinden bilgi aldı.   

Kastamonu Bilim ve Sanat Merkezi, Rehberlik Araştırma Merkezi, Hüseyin Üster Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Kastamonu Millî Eğitim Müdürlüğü ziyaret edilirken; ziyarete Kastamonu İl Millî Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Demirkıran ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Nergin Gökmen eşlik etti.

Kastamonu Bilim ve Sanat Merkezimizde; TEKNOFEST, TÜBİTAK, Zekathon.. yarışmaları kapsamında üretilen projeler ile patent başvuruları yakından incelenirken, kurum idarecilerinden yapılan çalışmalar, kurumun genel yapısı, personel durumu, yürütülen projeler hakkında bilgiler alındı ve yapılan çalışmalar yerinde görüldü.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, özel yetenekli yavrularımıza farklılaştırılmış eğitim programları uygulayıp birikimlerinden yeni çıkarımlara vararak görüşlerini yaratıcı bir biçimde dile getirebilen; öz disiplinli, öz saygılı, evrensel ve ulusal değerleri özümsemiş, topluma yön verecek liderler yetiştirme gayreti içerisinde olan bilim ve sanat merkezlerimiz için gereken her türlü katkıyı sağlayacaklarını bildirdi.   

Bilim ve sanat merkezlerindeki öğretmen, öğrenci ve kurum idarecileri ile hoş sohbet edip küresel salgın döneminin başından bu yana büyük emek verip çocuklarımıza ulaşarak öğrencilerimizi yalnız bırakmayan öğretmen ve idarecilerimize bu zor zamanlardaki fedakârlıkları ve gayretleri için teşekkürlerini ileten Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül; öğrenci, öğretmen ve kurum idarecilerine çalışmalarında başarılar dileyerek ziyaretini tamamladı.

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEHMET NEZİR GÜL, KASTAMONU İLİNDEKİ KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.