Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

"GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İZLEME VE DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR"Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olarak, üzerimizdeki sorumluluğu derin bir bilinçle taşıyoruz. Ülkemizdeki özel eğitim ihtiyacı olan her bir öğrencinin potansiyelini en üst seviyede ortaya çıkarabilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.  

Özel eğitim okullarımız, BİLSEM'lerimiz ve RAM'larımızla birlikte, çocuklarımızın bireysel yeteneklerini ve becerilerini geliştirebilmeleri için geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktayız. Kullanılan eğitim materyallerinden, ders içeriklerine kadar her ayrıntı, öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda titizlikle planlanmaktadır. Bunun yanı sıra, alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz, öğrencilerimize sadece akademik anlamda değil, sosyal ve duygusal anlamda da rehberlik etmektedir.  

Tüm paydaşlarımızın özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımıza dair fikir, görüş ve önerilerini değerli buluyoruz. Bu öneriler, çalışmalarımızın daha etkili ve verimli olmasını sağlamaktadır. Eğer siz de görüş, öneri ya da geri dönüşlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz, "oer_izleme@meb.gov.tr" adresine mail atarak düşüncelerinizi ulaştırabilirsiniz.  

Tüm geri bildirimler, hizmetlerimizi daha da geliştirmek adına büyük bir önem taşımaktadır.  

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.