Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Bilim ve sanat merkezlerimizde sunulan eğitimin niteliğini artırmaya yönelik iş birliğine ve lisansüstü eğitimler için adımlar atmaya devam ediyoruz..

Öğretmenlerimizin yüksek lisans ve doktora eğitimlerine ilişkin iş birliği protokolünü Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül ile Gebze Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Muhammed Hasan Aslan imzaladı.

Bu protokol ile BİLSEM'lerde görevli öğretmenlerimiz lisansüstü eğitimlerini Gebze Teknik Üniversitesi'nde yapabilecekler ve iki kurum arasında eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliğine gidilecek. 

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül: "Her iki tarafın eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliği koşullarını düzenlemeyi, bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenlerimizin Gebze Teknik Üniversitesi'nde lisansüstü eğitim almalarını, üniversitenin altyapı, bilgi ve tecrübelerini kullanarak AR-GE faaliyetlerinde bulunmalarını, Gebze Teknik Üniversitesi'nde görev yapan akademisyenler ile bilim ve sanat merkezi öğretmen ve öğrencilerinin bilim söyleşilerinde bir araya gelmelerini ve tüm çalışmalara ilişkin usul ve esaslar ile tarafların yükümlülüklerini kapsayan bu protokolün herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz." dedi.

İmzalanan bu protokol; Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Gebze Teknik Üniversitesi iş birliğinde, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenlerin Gebze Teknik Üniversitesi bünyesindeki bölümlerde lisansüstü eğitim almalarına imkân sağlayarak güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanmaları ile lisansüstü eğitim ile elde ettikleri bilgi ve deneyimlerini bilim ve sanat merkezlerine aktarmaları amacını taşımaktadır.

BİLSEM Ailesi'ne hayırlı uğurlu olsun...

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ, GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.