Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ; DÜZCE, ERZURUM TEKNİK, GAZİANTEP VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ; DÜZCE, ERZURUM TEKNİK, GAZİANTEP VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.

4 üniversite ile 4 protokol imzalandı..

Eğitimlerin niteliğini artırmak için adımlar atmaya devam ediyoruz.

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ; DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, ERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ VE TRABZON ÜNİVERSİTESİ İLE PROTOKOL İMZALADI.

Bilim ve sanat merkezlerimizde sunulan eğitimin niteliğini artırmaya yönelik iş birliğine ve lisansüstü eğitimler için adımlar atmaya devam ediyoruz..

Öğretmenlerimizin yüksek lisans ve doktora eğitimlerine ilişkin iş birliği protokollerini Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül, Düzce Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ile, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Bülent Çakmak ile, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Arif Özaydın ile ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu ile imzaladı.

Bu protokoller ile BİLSEM'lerde görevli öğretmenlerimiz lisansüstü eğitimlerini Düzce, Erzurum Teknik, Gaziantep ve Trabzon Üniversitesi'nde yapabilecekler ve Genel Müdürlüğümüz ile Üniversiteler arasında eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliğine gidilecek. 

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir Gül: "Her iki tarafın eğitim, öğretim ve araştırmaya ilişkin iş birliği koşullarını düzenlemeyi, bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenlerimizin Düzce, Erzurum Teknik, Gaziantep ve Trabzon Üniversitesi'nde lisansüstü eğitim almalarını, üniversitenin altyapı, bilgi ve tecrübelerini kullanarak AR-GE faaliyetlerinde bulunmalarını, bu üniversitelerde görev yapan akademisyenler ile bilim ve sanat merkezi öğretmen ve öğrencilerinin bilim söyleşilerinde bir araya gelmelerini ve tüm çalışmalara ilişkin usul ve esaslar ile tarafların yükümlülüklerini kapsayan bu protokolün herkese hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz." dedi.

İmzalanan bu protokoller; Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile bu 4 üniversite ile iş birliğinde, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerinde görev yapan öğretmenlerin Düzce, Erzurum Teknik, Gaziantep ve Trabzon Üniversitesi bünyesindeki bölümlerde lisansüstü eğitim almalarına imkân sağlayarak güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda üniversitenin imkân ve deneyimlerinden yararlanmaları ile lisansüstü eğitim ile elde ettikleri bilgi ve deneyimlerini bilim ve sanat merkezlerine aktarmaları amacını taşımaktadır.

BİLSEM Ailesi'ne hayırlı uğurlu olsun.

 GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.GENEL MÜDÜRÜMÜZ, 4 ÜNİVERSİTE İLE PROTOKOL İMZALADI.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.