Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA AFYONKARAHİSAR ÖZERLER ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNDAN ANLAMLI ZİYARET

ENGELLİLER HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA AFYONKARAHİSAR ÖZERLER ÖZEL EĞİTİM MESLEK OKULUNDAN ANLAMLI ZİYARET

"10-16 Mayıs Engelliler Haftası", özel eğitim ihtiyacı olan bireylere yönelik toplumsal farkındalığın artırılması amacıyla ülke genelinde çeşitli kurum ve kuruluşların iş birliğiyle devam ediyor. Bu kapsamda, Afyonkarahisar Özerler Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencileri, öğretmenleri ve okul yöneticileri "Engelliler Haftası" etkinlikleri çerçevesinde 40 kişilik bir grupla Ankara'ya ziyaret gerçekleştirdi.

Anıtkabir ve Türkiye Büyük Millet Meclisi ziyaretlerinin ardından, Genel Müdürlüğümüzü ziyaret eden öğrencilerimiz, öğretmenleri ve yöneticileriyle gerçekleşen samimi sohbetlerde eğitim-öğretim, kültürel değerler, spor ve öğrencilerin istihdamı gibi konular ele alındı. Genel Müdürümüz Doç. Dr. Sayın Mustafa OTRAR, okulun iş yeri beceri öğretimlerine yönelik çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerine yaptıkları anlamlı ziyaret için teşekkür ediyoruz.

15-05-202415-05-202415-05-2024

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.