Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Elektronik Kütüphaneye Videolar Eklenerek Zenginleştirildi.

Genel Müdürlüğümüzün web sitesinde yayımlanan “Elektronik Kütüphane” içerik itibariyle kategorileştirilere ayrılarak zenginleştirildi. 
Elektronik Kütüphaneye Videolar Eklenerek Zenginleştirildi.

Genel Müdürlüğümüzün “özel eğitim” ve “rehberlik”le ilgili basılı yayınlarının dijital ortama aktarılarak Ocak 2018’de yayına alındığı “Elektronik Kütüphane”, içerik olarak zenginleştirildi. “Yayınlar”, “Videolar”, “Kataloglar”, “Öğretim Programları”, “Ders Kitapları” ve “Afişler-Broşürler” kategorilerine ayrılan elektronik kütüphanede hali hazırda yayımda olan “Yayınlar” kategorisinin yanı sıra Genel Müdürlüğümüzce çeşitli tarihlerde düzenlenen tören ve organizasyonlar için hazırlanan ve gösterimi yapılan sinevizyonlar, tanıtım filmleri ve tören videoları kategorisi yayımlandı.

Elektronik kütüphanede yer alacak "Kataloglar", “Öğretim Programları”, “Ders Kitapları” ve “Afişler-Broşürler” kategorilerinin yapım çalışmaları devam etmekte olup tamamlandığında yayımlanacaktır.

Elektronik Kütüphaneye ulaşmak için tıklayınız.

  • Elektronik kitaplara Android ve IOS tabanlı tablet ve telefonlardan da ulaşılabilir. 
  • Elektronik kitaplara ulaşabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player uygulamasının kurulu olması ya da tarayıcınızda Adobe Flash Player kullanımına izin verilmiş olması gerekir.

Varlık Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi C Blok No10 Yenimahalle/ANKARA 06170 - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.