Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

EĞİTİMDE BÜTÜNLEŞTİRME ZİRVESİ

EĞİTİMDE BÜTÜNLEŞTİRME ZİRVESİ

Değerli Bilim İnsanları ve Değerli Katılımcılar;

Eğitimde Bütünleştirme Zirvesi'ni, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Bütünleştirici Eğitimin Geliştirilmesi Projesi (BEGEP) kapsamında, kaynaştırma/bütünleştirme yoluyla eğitim uygulamalarına ilişkin bir paylaşım platformu oluşturmak amacıyla 21- 22 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştiriyoruz.

"Farklılıklarımız ile Bir Bütünüz" temasıyla yapılacak olan zirvede, bütünleştirici eğitimin bilimsel boyutunu desteklemek için akademik bildiriler  kabul edilecek. Hakem Kurulu tarafından değerlendirilen bildiriler ISBN numaralı Zirve Bildiri Kitapçığında yayınlanacak, bir bölümü de zirve sırasında sunulacak.

İsteyenlerin poster sunumlarını da gönderebilecekleri Zirve'de, alanında uzman kişilerin konuşmaları, atölye çalışmaları, açık alan konuşmaları ve iyi uygulama örneklerini görebileceğiniz Bütünleştirici Eğitim Fuarı yer alacak.

"Eğitimde Bütünleştirme" ana teması altında hazırlayacağınız bildiri özetlerinizi, Türkçe veya İngilizce olarak 07 Ocak 2022 tarihine kadar gönderebilirsiniz.

Siz değerli katılımcıların akademik bilgi ve tecrübelerin paylaşımına dayalı katkılarının en üst düzeyde olacağına inanıyor, sizleri Eğitimde Bütünleştirme Zirve'sinde görmeyi heyecanla bekliyoruz.,

Önemli Tarihler

Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 07 Ocak 2022

Kabul Edilen Özetlerin İlanı: 21 Ocak 2022

Tam Metinlerin Son Gönderim Tarihi: 04 Mart 2022

Kabul Edilen Bildirilerin Açıklanması: 06 Mayıs 2022

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

22-12-2021


Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.