Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

DÜZCE DEPREMİNE İLİŞKİN PSİKOSOSYAL ÇALIŞMALARIN PLANLANMASI VE DEĞERLENDİRMESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

DÜZCE DEPREMİNE İLİŞKİN PSİKOSOSYAL ÇALIŞMALARIN PLANLANMASI VE DEĞERLENDİRMESİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Düzce depremine ilişkin psikososyal çalışmaların planlanması ve değerlendirmesi toplantısı, Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir'in katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz Sayın Cemal Özdemir'in başkanlığında; Düzce ili Gölyaka ilçesi psikososyal destek ekibi üyesi psikolojik danışman/rehber öğretmenler ve İl/İlçe Millî Eğitim Müdürlüğündeki yetkililerin katılımıyla toplantı yapıldı.

DÜZCE DEPREMİNE İLİŞKİN PSİKOSOSYAL ÇALIŞMALARIN PLANLANMASI VE DEĞERLENDİRMESİ TOPLANTISI, GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİRİN KATILIMIYLA ÇEVRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.DÜZCE DEPREMİNE İLİŞKİN PSİKOSOSYAL ÇALIŞMALARIN PLANLANMASI VE DEĞERLENDİRMESİ TOPLANTISI, GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN CEMAL ÖZDEMİRİN KATILIMIYLA ÇEVRİM İÇİ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.