Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

DİYARBAKIR'DA PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

DİYARBAKIR'DA PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Milletimizin feraseti, cesareti, birlik ve beraberlikle kenetlenmesi, tarihin her döneminde tüm dünyaya örnek olmuştur. İçinde bulunduğumuz bu zor günleri de aynı duygularla aşacağız.

Kahramanmaraş, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Hatay, Adana, Osmaniye, Adıyaman illerinde ekiplerimiz hızla sahaya inerek çalışmalara başladı ve çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Psikososyal destek çalışmalarını sağlıklı bir şekilde koordine etmek amacıyla İl/İlçe Psikososyal Destek Ekipleri, RAM Müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi. İl ve ilçelerde toplantılar yapıldı.

İlk etapta yaşanan büyük afet sonrası Bakanlığımız bünyesinde koordinasyon birimleri oluşturuldu. Genel Müdür, Daire Başkanı ve uzmanlarımızdan oluşan ekipler; Kahramanmaraş, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Hatay, Adana, Osmaniye, Adıyaman illerinde görevlendirildi.

Bakanlığımız süreci yakından takip ederek güncel gelişmeler doğrultusunda gereken her türlü desteği sunmaya devam edecektir.

Bu zorlu günleri el birliğiyle aşacağız.

DİYARBAKIRDA PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.DİYARBAKIRDA PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.DİYARBAKIRDA PSİKOSOSYAL DESTEK ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.