Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÖZEL ÖĞRENCİLER 18 MART'A ÖZEL PROGRAM HAZIRLADI

Hatay'da bulunan özel eğitim öğretmenleri ile özel eğitim öğrencileri, '18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'ni bölgedeki Mehmetçik ile birlikte özel bir programla karşıladılar.
DEPREM BÖLGESİNDEKİ ÖZEL ÖĞRENCİLER 18 MART'A ÖZEL PROGRAM HAZIRLADI

'18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 108. yıl dönümü, depremzede öğrenciler tarafından unutulmadı.

"Hatay İskenderun Millet Bahçesi Özel Eğitim Çadır/Alanları"nda görevli özel eğitim öğretmenleri ile özel eğitim öğrencileri, bu anlamlı gün dolayısıyla hazırladıkları özel anma programında bir araya geldi.

Özel öğrenciler, ellerinde Türk Bayrakları ile şiirler okudu. Özel öğrencilerimiz, tören programı sonunda ise bölgede bulunan askerlere çiçek takdim etti.

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE ÖZEL PROGRAMÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE ÖZEL PROGRAMÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE ÖZEL PROGRAMÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE ÖZEL PROGRAMÖZEL ÇOCUKLARIMIZDAN, 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜNDE ÖZEL PROGRAM

Emniyet Mah. Gazeteci Muammer Yaşar Bostancı Cad. MEB Beşevler Kampüsü A Blok, 06560 Beşevler, Yenimahalle / ANKARA - 0312 413 30 49 / 0312 413 30 38

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.